Příjezd
Odjezd
Přidat recenzi

Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná

Lukáš Moravec

Děkujeme Vám za excelentní servis při našem svatebním dni. Rád bych vyzdvihnul především perfektní a milý personál. Předčilo to naše očekávání. Výborné načasování celého svatebního dne. S odstupem času se na to dívám s klidem a opravdu oceňuji, jak bylo vše profesionálně připraveno. Je vidět, že v Chateau Havel máte se svatbami velké zkušenosti. Byli jsme plně spokojeni s Vašimi službami. Byla to opravdu báječná svatba a skvělý pocit, že i v Čechách jsou ještě profesionálové.“


Ivana Spurná

Na zámku Chateau St.Havel jsme měli v září 2010 svatbu dcery a dodnes tato událost patří k nezapomenutelným zážitkům i díky překrásnému prostředí. Uvítali jsme možnost uspořádat svatební obřad, hostinu i ubytování pod jednou střechou, protože polovina naši hostí byla ze zahraničí.
S organizováním svatby nám ochotně pomáhal personál hotelu, ve všech požadavcích nám vyšli vstříc, ať už se jednalo o sestavováním svatebního menu,organizaci obřadu, programu ap.
Jedinou vadou na kráse celé svatby byl náhlý déšť během obřadu v zahradě a nemožnost využití okolí hotelu ale Ivana Spurnáto nic neměnilo na tom, že všichni svatebčané byli příjemně překvapeni příjemným prostředím a rádi dodnes na vše vzpomínají. Hosté z Anglie a Austrálie a my ostatní jsme ocenili výbornou kuchyni po obřadu i podvečerní raut pod stanem.
Svatbu na zámku Chateau St. Havel mohu jen doporučit a jelikož nás čeká svatba další dcery, nevylučuji ani možnost návratu sem.Svata naší dcery

V roce 2010 jsme pro uspořádání hostiny a následné zábavy s hudbou a tancem v rámci svatby naší dcery vcelku náhodně „objevili“ hotel St.Havel.
Již při prvé návštěvě ještě před svatbou jsme byli nadšeni. Do té doby jsme netušili, že blízko centra Prahy je tak krásný zámeček obklopený nádherným parkem.
V červnu proběhla svatba. Při příjezdu z kostela byl personál již připraven a přivítal nás. Vyzdoben byl i sál, ve kterém proběhla hostina pro 20 svatebčanů i následná zábava. Veškeré jídlo bylo perfektní. Bezchybná byla i obsluha. Zábava v příjemném prostředí skončila až po půlnoci.
V srpnu téhož roku se vdávala i naše druhá dcera. Výborná zkušenost z června byla důvodem, že se i ona se svým budoucím manželem rozhodla k uspořádání jejich svatby opět v hotelu St.Havel. Stejně jako prvá svatba tak i tato proběhla k naší maximální spokojenosti. Tentokrát nás bylo 40 a personál hotelu opět veškerou přípravu i obsluhu zvládnul perfektně.
Do hotelu se čas od času vracíme a také jsme zde již oslavili i křtiny prvého potomka starší dcery.