Facebook
Online rezervace
Příjezd:
Odjezd:
Promo kód:
Přidat recenzi

Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná

Adéla & Michal

Rádi bychom Vám poděkovali za skvělé služby a skvělou spolupráci během plánování naší svatby. Všechno proběhlo parádně a naprosto hladce, vše bylo krásně zorganizováno a místo bylo nádherné. Všichni hosté byli nadšeni z jídla a z krásných prostorů. Zároveň bychom rádi poděkovali Aničce za milou spolupráci během našeho dne.

Kateřina & Jan

Naši svatbu jsme začali plánovat v roce 2021. Hned od začátku jsme měli jasnou představu, že naše svatba bude elegantní a pohádková. Váhali jsme nad Chateau st. Havel a ještě nad jedním nejmenovaným hotelem umístěným v blízkosti našeho bydliště, který jsme si nakonec, kvůli zmiňované dostupnosti od našeho bydliště vybrali. Nebylo nám přáno a hotel nám rezervaci svatby zrušil. Byli jsme z toho nešťastní, ale stále jsme měli v záloze Chateau st. Havel. Musím konstatovat, že svatba v zámečku nám byla opravdu souzená. S panem Rindošem jsme si dali schůzku a hned jsme věděli, že jednání je úplně na jiné úrovni než v původním hotelu. Nic nebylo problém a na všem jsme se domluvili. Neslyšeli jsme ani jednou, že něco nejde. Byli jsme z jednání s panem Rindošem nadšení a už při odchodu jsme věděli, že jsme vybrali správně. Abych to zkrátila. Vybrali jsme si koordinátorku, která zná zámeček jako vlastní, což jsme vnímali jako velké plus. Musím uznat, že jsem dost náročný člověk a chci mít vše dokonalé, což tady opravdu bylo. Obsluha byla velmi milá, ochotná a trpělivá. Jídlo naprosto luxusní, všichni hosté si jej vychvalovali. Prostředí bylo nádherné a jak jsem četla recenze, že je slyšet silnice, která je v blízkosti, tak my jsme nic nepostřehli. Stan byl nádherně vyzdobený a svatba byla opravdu elegantní, jemná, luxusní a pohádková. Počasí nemělo být příznivé, mělo pršet, ale zázrakem bylo ten den nádherně. Opravdu jako na objednání. Měli jsme i rezervované pokoje, které taktéž byly útulné a čisté. Ještě jednou bych chtěla poděkovat panu Rindošovi, recepčním, číšníkům, kuchařům a dalším zaměstnancům Chateau st. Havel, díky kterým byl náš den, nejen pro nás, ale i pro ostatní hosty opravdu tím nejkrásnějším a ještě dodnes posloucháme samou chválu, že na hezčí svatbě, jako byla ta naše nebyli. Stále jsme plní pozitivních dojmů a emocí, i když je to už měsíc, co svatba proběhla.

Kristýna & Pavel

Uskutečnit svatbu v Chateau St.Havel bylo skvělé rozhodnutí. Krásné prostředí, úžasné jídlo a profesionální a ochotný personál, který nám byl vždy napomocný. NÁŠ den proběhl naprosto bez problémů a velmi jsme si ho užili jak my, tak naši svatební hosté. Budeme vždy vzpomínat jen v tom nejlepším, děkujeme :)

Kristýna & Lukáš

Bylo to u Vás úžasné, svatba byla perfektní, svatebčané si to stále vychvaluji, takže jsme velice spokojeni a ještě jednou děkujeme za Vaše služby.

Monika & Tomáš

chtěli bychom Vám poděkovat za skvělou spolupráci a organizaci našeho svatebního dne, který byl díky celému týmu Chateau St. Havel perfektní a nezapomenutelný nejen pro nás, ale i pro naše svatební hosty.

Madla & Pavel

Na 30. 6. 2022 nezapomeneme. Nastal náš velký den a jako místo svatby jsme si vybrali Chateau St. Havel. Jednak kvůli dostupnosti pro naše pražské hosty, jednak kvůli zkušenostem, které jsme měli s cateringem od Chateu při pracovních záležitostech. A nespletli jsme se ani v nejmenším. Plánování s Ondřejem a výpomoc koordinátorky Aničky při svatebním dni byla na jedničku, ochotně nás směřovala a vše časovala tak, jak bylo potřeba. Servis ze strany hotelu bezchybný; oddávací místo, svatební stan, pokrmy i obsluha - vše pečlivě připravené a zároveň moderní, v prvotřídní kvalitě. V Chateau se usmívá prostě každý. Děkujeme a doporučujeme.

Zuzana & Tomáš

Chateau Havel má pro mě od začátku zvláštní kouzlo. Bydlím nedaleko, takže jsem kolem něj chodila už jako dítě. Tamní rybníky považuji za své a staly se i místem, kde jsme se byli s manželem proběhnout na první schůzce. Když jsme proto hledali místo, kde by měla svatba být, stále víc a víc jsme se vraceli sem. Nejsme úplně slavnostní typy, takže jsme se báli, že na nás bude zámek moc posh. Naštěstí jsme se spletli, rezervaci riskli a výsledkem byla pohádková svatba, která byla prostě nejlepší na světě (promiňte vy ostatní :P). Od začátku probíhala organizace skvěle. Dobře jsme si vybrali i nedělní termín. Pan Rindoš nám věnoval několik schůzek, kde jsme se dozvěděli vše. Samotný personál byl také úžasný. Ráno nám pomáhal s přípravou oddacího místa, protože jsme si výzdobu dělali sami, nic nechybělo a vše fungovalo absolutně bez zádrhelu. V mezičase jsme si i dobře popovídali, protože mám ráda, když ti, kteří stojí v pozadí, jsou součástí týmu. Večer jsme mladému personálu dokonce nutili naše koláčky, protože jsme chtěli, aby z toho také něco měli. Výborné jídlo, pití a deserty snad ani nemusím zmiňovat. Hosté byli nadšení také. Dokonalým vrcholem pak bylo svatební apartmá, což celý zážitek společně s romantickou snídaní druhý den dotvořilo. Děkujeme všem za výjimečný zážitek. Zuzka a Tom

Zita & Petr

Se svatbou v Chateau St. Havel jsme byli velmi spokojeni. Profesionální a vstřícná komunikace od prvního kontaktu. Krásné zámecké prostory doplněné o vytápěný párty stan a možnost využití přilehlého zámeckého parku jsou výbornou kombinací, která uspokojí všechny účastníky. Výborný tradiční oběd ( knedlíčková polévka a svíčková na smetaně) i bohatý večerní raut. Nápojové balíčky vyřeší obvyklé dilema ,,kolik propít" a na své si přijdou i abstinenti. Zároveň rozhodně doporučujeme i paní koordinátorku Aničku, která si dokázala poradit se všemi našimi požadavky před svatbou i během ní. Moc děkujeme celému personálu Chateau St. Havel a všem toto krásné místo můžeme jen doporučit. Ještě jednou děkujeme!

Monika & Tomáš

Dobrý den Marie, chtěli bychom Vám moc poděkovat za skvělé služby, vynikající jídlo a profesionální a milý přístup, díky čemuž se na svatba vyvedla úplně dokonale. Svatbu už u Vás doufám opakovat nebudeme :-) ale rádi Vás doporučíme a budeme se těšit někdy třeba na příjemnou večeři. Přejeme pěkný večer, Monika a Tomáš

Kateřina & Pavel 2. 4. 2022

Chtěli bychom poděkovat za skvělou organizaci naší svatby. Jde o opravdu krásné zámecké prostředí, a přestože nám počasí moc nepřálo, moc jsme si to celé užili a panovala zde příjemná atmosféra. Jídlo bylo vynikající a personál byl velmi milý a ochotný. Děkujeme! K&P


Svatební poptávka

Chcete nezávazně poptat zorganizování Vašeho svatebního dne?
Napište nám, nebo nám rovnou zavolejte (+420) 602 604 015.


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Termín(y) svatby
Předpokládaný svatební rozpočet
Počet hostů k ubytování
Počet hostů k obřadu
Počet hostů k hostině
Počet hostů k večerní párty
Ubytování svatebčanů
Welcome drink
Svatební hostina
Nápojový balíček
Koordinátorka
Jídlo


Zvláštní požadavky
Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná