Příjezd
Odjezd
Přidat recenzi

Kolik je 2+2
Prosíme nepoužívejte emotikony v textu
* všechna pole jsou povinná

Petra & Stanislav

Chtěli bychom Vám velice poděkovat za Váš čas, ochotu a vstřícnost při plánovaní naší svatby. Též děkujeme i všem Vašim kolegům za skvělou přípravu a organizaci svatebního dne. Byli jsme velice spokojeni! Velmi si ceníme zejména vstřícného přístupu při plánování naší svatby a možnosti přizpůsobit všechny aspekty našim představám - od kompletní úpravy rautu přes zajištění řízené degustace až po sestavení svatebního dortu na míru. Díky tomu se podařilo vytvořit přesně takovou atmosféru, jakou jsme si představovali, a na náš svatební den v Chateau St. Havel budeme moc rádi vzpomínat.


Monika & Miroslav

Moc Vám děkujeme za super přípravu, spolupráci a doporučení skvělých dodavatelů. Spolupráce s Vámi skvěla! Anička byla moc milá a ve všem nám pomáhala. Jídlo a pití úžasné, výzdoba od Katky překrásná a barman byl bezvadný a dělal úžasné koktejly. Prostě naprostá spokojenost a pokud bych se měla ještě jednou vdávat (to se už ale nestane :), tak zase jedině u vás. Ještě jednou moc DĚKUJEME!!!


Dominik & Táňa

Chtěli bychom poděkovat celému týmu Chateau St. Havel za skvělou péči a profesionální přístup. Byli jsme se vším maximálně spokojeni a svatební den proběhl nad naše očekávání. Chateau St. Havel bychom rozhodně doporučili každému, kdo hledá krásné a profesionálně zorganizované svatební místo. Zvláštní poděkování patří Anně, která byla neuvěřitelně milá, profesionální a zajistila, že vše běželo naprosto bez problémů.


Binh a Lukáš

rádi bychom srdečně poděkovali celému týmu Chateau St. Havel za naprosto úžasné zázemí a perfektní organizaci našeho svatebního dne. Díky Vám jsme si mohli užít každý okamžik a vychutnat si naprosto skvělé menu. Vše od příprav přes obřad až po slavnostní hostinu bylo skvěle organizované. Atmosféra, prostředí i péče o nás i naše hosty byly naprosto dokonalé. Ještě jednou děkujeme, že jste byli součástí našeho dne.


Ellina & Yvgeni

Dobrý den, pane Ondřeji, děkujeme Vám a celému týmu za skvělé zajištění naší svatby. Zvláštní poděkování patří paní Černé a panu šéfkuchaři – servis během hostiny byl na vysoké úrovni Děkujeme také za salonek pro nevěstu, velmi nám pomohl před i během svatby. Hosté byli nadšeni krásou a pohodlím zámku. Svatební menu jsme bohužel nestihli ochutnat celé, ale podle hostů bylo výborné – rádi se k Vám vrátíme do restaurace a doženeme to :) Wellness nám druhý den pomohl ulevit od stresu – děkujeme.


Michael novák

dekujeme mnohokrat za Vase sluzby. Jsem si jist, ze si oslavu vsichni uzili. Pozdravujte pani Annu a zbytek personalu, ktery se o nas staral, byli skveli. A pocasi; to se Vam vazne povedlo :) Budeme se tesit nekdy priste u Havla.


Tomáš & Caroline

Vážený pane Rindoši, jménem svým, své manželky, našich rodin i přátel bych Vám chtěl vyjádřit hluboké poděkování za Vaše excelentní služby. Jsme nesmírně šťastní, že jsme si pro náš životní den zvolili právě Chateau St. Havel. Když jsme v roce 2024 začali náš svatební den plánovat, měli jsme – i pod vlivem sociálních sítí a všech inspirací, které se dají najít – opravdu vysoká očekávání a nároky. Díky Vám, slečně Aničce a celému týmu však byla tato očekávání nejen naplněna, ale dokonce překonána. Odvedli jste neuvěřitelnou práci, které si nesmírně vážíme a za kterou Vám z celého srdce děkujeme. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na případné další setkání. S úctou a srdečným pozdravem Tomáš & Caroline


Elma & David

chtěl bych vám za nás s manželkou a celou naší rodinu poděkovat za organizaci naší svatby. Vše vyšlo naprosto dokonale, paní Černá odvedla výbornou práci. Svatbu jsme si moc užili, prostředí vašeho Chateau se nám moc líbilo.


Huyen Le & Nguyen Thanh Tuan

Dobrý den pane Rindoši, novomanželé by Vám chtěli ještě jednou moc poděkovat za skvělou spolupráci při konání jejich svatby. Byli opravdu spokojeni a moc si váží Vašeho přístupu. Svatba byla krásná!


Lucie & Tomáš

Dobrý den, Ondřeji, děkujeme Vám za zprostředkování naší krásné svatby. Všichni hosté včetně nás byli velmi spokojeni. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů. S pozdravem, Lucie