Facebook
Příjezd
Odjezd
Přidat recenzi

Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná

Michal & Andrea

Dobrý den, pane Rindoši, dobrý den Aničko, moc se omlouvám, že píši s takhle velkým zpožděním, chtěla jsem všem napsat, až obdržím fotky od fotografky. Chtěli bychom s manželem poděkovat za vše, co jste pro nás připravili, za bezproblémový den, za skvělý personál, výborné jídlo a celkově za celý přístup. Moc děkuji i Vám, Aničko, že jste mi vždy ochotně poradila, i když jsem Vám někdy zavolala i 2x za den. :-) Ještě jednou mockrát děkujeme a určitě přijdeme na výroční večeři. A&M


Kristýna & Pavel

Uskutečnit svatbu v Chateau St.Havel bylo skvělé rozhodnutí. Krásné prostředí, úžasné jídlo a profesionální a ochotný personál, který nám byl vždy napomocný. NÁŠ den proběhl naprosto bez problémů a velmi jsme si ho užili jak my, tak naši svatební hosté. Budeme vždy vzpomínat jen v tom nejlepším, děkujeme :)


Kristýna & Lukáš

Bylo to u Vás úžasné, svatba byla perfektní, svatebčané si to stále vychvaluji, takže jsme velice spokojeni a ještě jednou děkujeme za Vaše služby.


Monika & Tomáš

chtěli bychom Vám poděkovat za skvělou spolupráci a organizaci našeho svatebního dne, který byl díky celému týmu Chateau St. Havel perfektní a nezapomenutelný nejen pro nás, ale i pro naše svatební hosty.


Madla & Pavel

Na 30. 6. 2022 nezapomeneme. Nastal náš velký den a jako místo svatby jsme si vybrali Chateau St. Havel. Jednak kvůli dostupnosti pro naše pražské hosty, jednak kvůli zkušenostem, které jsme měli s cateringem od Chateu při pracovních záležitostech. A nespletli jsme se ani v nejmenším. Plánování s Ondřejem a výpomoc koordinátorky Aničky při svatebním dni byla na jedničku, ochotně nás směřovala a vše časovala tak, jak bylo potřeba. Servis ze strany hotelu bezchybný; oddávací místo, svatební stan, pokrmy i obsluha - vše pečlivě připravené a zároveň moderní, v prvotřídní kvalitě. V Chateau se usmívá prostě každý. Děkujeme a doporučujeme.


Zuzana & Tomáš

Chateau Havel má pro mě od začátku zvláštní kouzlo. Bydlím nedaleko, takže jsem kolem něj chodila už jako dítě. Tamní rybníky považuji za své a staly se i místem, kde jsme se byli s manželem proběhnout na první schůzce. Když jsme proto hledali místo, kde by měla svatba být, stále víc a víc jsme se vraceli sem. Nejsme úplně slavnostní typy, takže jsme se báli, že na nás bude zámek moc posh. Naštěstí jsme se spletli, rezervaci riskli a výsledkem byla pohádková svatba, která byla prostě nejlepší na světě (promiňte vy ostatní :P). Od začátku probíhala organizace skvěle. Dobře jsme si vybrali i nedělní termín. Pan Rindoš nám věnoval několik schůzek, kde jsme se dozvěděli vše. Samotný personál byl také úžasný. Ráno nám pomáhal s přípravou oddacího místa, protože jsme si výzdobu dělali sami, nic nechybělo a vše fungovalo absolutně bez zádrhelu. V mezičase jsme si i dobře popovídali, protože mám ráda, když ti, kteří stojí v pozadí, jsou součástí týmu. Večer jsme mladému personálu dokonce nutili naše koláčky, protože jsme chtěli, aby z toho také něco měli. Výborné jídlo, pití a deserty snad ani nemusím zmiňovat. Hosté byli nadšení také. Dokonalým vrcholem pak bylo svatební apartmá, což celý zážitek společně s romantickou snídaní druhý den dotvořilo. Děkujeme všem za výjimečný zážitek. Zuzka a Tom


Zita & Petr

Se svatbou v Chateau St. Havel jsme byli velmi spokojeni. Profesionální a vstřícná komunikace od prvního kontaktu. Krásné zámecké prostory doplněné o vytápěný párty stan a možnost využití přilehlého zámeckého parku jsou výbornou kombinací, která uspokojí všechny účastníky. Výborný tradiční oběd ( knedlíčková polévka a svíčková na smetaně) i bohatý večerní raut. Nápojové balíčky vyřeší obvyklé dilema ,,kolik propít" a na své si přijdou i abstinenti. Zároveň rozhodně doporučujeme i paní koordinátorku Aničku, která si dokázala poradit se všemi našimi požadavky před svatbou i během ní. Moc děkujeme celému personálu Chateau St. Havel a všem toto krásné místo můžeme jen doporučit. Ještě jednou děkujeme!


Monika & Tomáš

Dobrý den Marie, chtěli bychom Vám moc poděkovat za skvělé služby, vynikající jídlo a profesionální a milý přístup, díky čemuž se na svatba vyvedla úplně dokonale. Svatbu už u Vás doufám opakovat nebudeme :-) ale rádi Vás doporučíme a budeme se těšit někdy třeba na příjemnou večeři. Přejeme pěkný večer, Monika a Tomáš


Kateřina & Pavel 2. 4. 2022

Chtěli bychom poděkovat za skvělou organizaci naší svatby. Jde o opravdu krásné zámecké prostředí, a přestože nám počasí moc nepřálo, moc jsme si to celé užili a panovala zde příjemná atmosféra. Jídlo bylo vynikající a personál byl velmi milý a ochotný. Děkujeme! K&P


Markéta & Ondřej 11.03. 2022

Dobrý den a krásné sobotní odpoledne. Chtěli bychom moc poděkovat za zrealizovani našeho svatebního dne. Bylo to perfektní. Děkujeme,že jsme si mohli vybrat vas hotel. Veškeré služby včetně milého personálu bylo na jedničku. Určitě vás doporučíme dal.