Facebook
Online rezervace
Příjezd
Odjezd
Promo kód
Pomoc s rezervací
+420 241 445 717
Rezervovat pokoj Rezervovat stůl

Wellness centrum

Wellness centrum Infinit poskytuje svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness, ve kterém si Vám dovolujeme nabídnout 2 privátní wellness zóny.

 

  • Dvě privátní sauny nabízí skvělou příležitost pro ničím nerušenou relaxaci. V prostorné saunové kabině ze světlého dřeva stromu abachi může pohodlně rozjímat dvě až sedm osob. U každé sauny je k dispozici ledový bazének pro ochlazení a útulná odpočívárna s posezením a lehátky pro maximální pohodlí.
  • Součástí wellness zón jsou i dva privátní whirlpooly s možností rozjímání pro dvě až šest osob. Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat. U privátního whirlpoolu je prostorná sprcha a příjemné posezení.
  • Saunu a whirlpool lze objednat zvlášť či dohromady jako celou privátní zónu a užívat si saunu i whirlpool zároveň. Privátní prostory sauny i whirlpoolu jsou kvalitně ozvučeny, občerstvení je možno kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou. V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů a kvalitních zážitkových vín také pochoutky ze zámecké kuchyně slavného šéfkuchaře Ondřeje Slaniny.
  • Dále nabízíme odborné a exotické masáže od klasických relaxačních, přes masáž horkými kameny či čokoládovou masáž.
  • Všechny služby ve wellness centru lze zakoupit i formou dárkových poukazů, které Vám velice rádi sestavíme na míru podle vašich přání a potřeb. Největší motivací a odměnou jsou pro nás spokojení a odpočatí zákazníci. Základ úspěchu tvoří vstřícný a usměvavý personál, důraz na čisté prostředí a odborníci z řad masérek. Všem svým zákazníkům poskytujeme služby na vysoké úrovni, s důrazem na neustále vzdělávaný personál a příjemné relaxační prostředí.
  • Wellness centrum Infinit v našem zámeckém hotelu je doslova stvořené pro tolik potřebný odpočinek, užijte si relaxaci v Infinitu. Rozjímejte v privátním whirlpoolu, privátní sauně a nechte se rozmazlovat pod rukama profesionálních masérů. Odpočinek můžete zakončit zážitkovou večeří v restauraci pod vedením týmu šéfkuchaře Ondřeje Slaniny. Objednat můžete i wellness pobytové balíčky.

Otevírací doba a kontakty

Otevírací doba wellness: Po - Ne: 10:00 - 23:00
Otevírací doba masáže:

Po - St: 15:00 - 22:00
Pá - Ne: 10:00 - 15:30 a 16:00 - 22:00

Telefonické kontakty

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení
E-mail:
Telefon
Dotaz
Kolik je 2+2

* všechna pole jsou povinná

 

Podívejte se na krásné interiéry zámeckého wellness