Příjezd
Odjezd
Přidat recenzi

Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná

Manželé Pospíšilovi

Ahoj Ondro, chtěli bychom Ti ještě jednou poděkovat za náš svatební den, za super organizaci, špičkový přístup zaměstnanců a jsme rádi, že jsme mohli mít svatbu na tak krásném místě. Moc si vážíme mince Chateau St.Havel a doufáme, že nás z pamětní tabule dlouho nesundáte :-) Posíláme pozdrav z překrásné Floridy.


Ivona a Petr Moravcovi

Naše krásná romantická svatba se konala v zámeckém Hotelu Chateau St. havel v Krči. Byli jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem provozního ředitele i organizátorky naší svatby. Poskytli nám kompletní informace, doporučili nám služby doprovodné (DJ, barman, fotograf atd.).
Jednání bylo vždy jasné, následoval upřesňující email, aby nedošlo k nedorozumění.

Se svatebním dnem jsme byli také spokojeni. Všichni z personálu reagovali na naše požadavky okamžitě a k naší spokojenosti. Prostředí hotelu odpovídalo našim představám o našem svatebním dni. Zámecké prostředí, příroda kolem, ubytování možné a vše zároveň v Praze.

Jídlo a pití chutnalo všem svatebním hostům. Svíčková byla výborná. Po půlnoci jsme se odebrali do svatebního apartmá. Pokoji nebylo co vytknout. Měli jsme mezi hosty i rodiny s dětmi a ti ocenili možnost dětských postýlek.Irena Vosátková

Dobrý den Ondřeji.
Už dlouho se Vám chystám napsat pár řádek o tom, že jsem si i díky Vám mohla svtabu opravdu užít.
Vše bylo perfektní a i když nás bylo opravdu požehnaně, nebylo nikoho, kdo by byl nespokojený. Jídlo bylo skvělé a organizace celé svatby u Vás byla na jedničku. Mladý se mají dobře a na svatbu se pořád vzpomíná v celé naší velké rodině.

Chtěla jsem Vám k novému roku poslat pár fotografií, ale manžel je dal dohromady až teď. Máme jich totiž neskutečné množství a i když je údajně probral, jsou z nich čtyři objemná alba.

Ještě jednou Vám děkuji a vyřiďte díky i Alici.Jan + Věra Loužecký

Úchvatná atmosféra, pohádkové prostředí, dokonalá organizace, skvělé jídlo, pozornosti na každém kroku… Nelze si představit lepší aranžmá pro svatbu! Jan + Věra


Jakub Horník s chotí

Naše svatební hostina byla jedním slovem fantastická. Od obsluhujícího personálu, přes nahřáte nádobí (což je stále věc, která je bohužel nepříliš rozšířená v českých zemích) až po naprosto bezchybné hlavní chody. Jehněčí kolínko s demi glace bylo vynikajici. Dokonce bych se odvážil říci, že jedno z nejlepších v Praze. Vlastně, když ted o tom tak přemýšlím, tak lepši jsem měl pouze v jisté restauraci v Gran Harbour na Maltě.

Od naší svatby jsme se ženou byli na třech různých (a teď v květnu jdeme na další) a musím říci, že se jídlo na kterékoliv z nich ani nepřiblížilo tomu, co pro nás připravil tým CHSH. Co se večerního rautu týče, tak ten byl stejně bezchybný. S čím jsme však nepočítali bylo to, jak OBROVSKÉ porce personál připraví.

Zvolili jsme raut pro 50 hostů (tj. pro stejný počet, jaký byl na "hostině") a byla to taková kopa, že si každý domu odnesl výslužku. Bývalo by bohatě stačilo poloviční množství. Zkrátka a jasně: CHSH v poměru cena/výkon jednoznačně porazí soupeře ne o několik délek, ale o několik kol a celému týmu patří nejvyšší pochvaly.

Doufám, že se brzy kuchyně CHSH ocitne v michelinském průvodci neboť si to zaslouží.

PS: a to jsem ani nezmínil, že personál bez řečí a ochotně vyhoví i speciálním požadavkům (vegetariánské/veganské pokrmy, bezlepková kuchyně apod.).Manželé Schmidtovi

Už je to takřka 2 roky, co se konala naše svatba na Chateau St.Havel a pořád na ní vzpomínáme jako na jeden z nejkrásnějších dnů našeho života. Hostina byla báječná, personál neskutečně ochotný a příprava+jednání s vedením naprosto bezproblémové, vstřícné a férové. Všichni naši známí, přátelé, kamarádi a rodina jsou téhož názoru a sami od sebe připomínají jednotlivé momenty našeho velkého dne.

Možná tyto řádky zní, jako "placená reklama na CH.S.H.", ale v případě potřeby se pod toto podepíšu vlastní krví. :-))

Ještě jednou děkuji kolektivu CH.S.H. a přeji spoustu spokojených hostů.Lucie a Daniel Černíkovi

Svatba na zámku Chateau St. Havel je skutečně nádherný zážitek a doporučujeme ho všem, kdo chce prožít opravdu nezapomenutelný svatební den. Od samého počátku se nám plně věnoval manažer hotelu pan Ondřej Rindoš, který je odborník každým coulem a velice milý člověk. Naplánoval a dokonale sestavil svatební balíček, dle našich požadavků od svatebního menu, ubytování hostů až po samotný děj dne. Vše bylo v náš den připraveno, krásně vyzdobeno s výbornou organizací pana koordinátora Aleše Stoupy. Profesionalita a ochota personálu je na vysoké úrovni a společně s prvotřídní kuchyní je vše dokonalost sama. Rádi se budeme vracet a to nejen k oslavě výročí svatby. Děkujeme ještě jednou za vše.


Svatba 15.6.2012, Zuzka & David

Svatba v Chateau Havel – Místo, kde sny se stávají skutečností.

Svatba na zámku Chateau Havel se stala mým splněným snem, vše proběhlo přesně dle mých představ, personál Chateau Havel se snažil vždy vyjít ve všem vstříc, hostina byla na jedničku, jídlo vynikající.
Na tento den budu vždy moc ráda vzpomínat, a to nejen díky úžasné spolupráci všech, ale i díky nádhernému místu, které Chateau Havel nabízí. Jakoby se tu na chvíli zastavil čas uprostřed rušného velkoměsta.

Chateau VELKÉ DÍKY!Tereza a Miloš Junovi

Chceme vyjádřit spokojenost a poděkování všem, kteří mají zásluhu na uspořádání a hezkém průběhu našeho svatebního obřadu dne 9.9.2012, pro nějž jsme si vybrali příjemné prostředí Chateau St. Havel. Potěšilo nás, že organizace a všechny Vámi poskytnuté služby zanechaly krásný dojem z celého svatebního dne nejen v nás, ale i u našich svatebních hostů. Budeme proto pořádání svateb u Vás vždy rádi doporučovat.

Ocenili jsme jasné a decentní pokyny paní koordinátorky, díky níž vše probíhalo v klidu bez zbytečných zmatků a všichni se cítili příjemně a uvolněně. Rovněž se nám velmi líbil samotný obřad provedený oddávajícím reverendem panem Samojským. Jeho milý projev a svatební proslov vycházející ze vzájemné dohody svým moudrým a důstojným obsahem oslovil všechny přítomné a líbil se nám jako vhodný začátek pro společný život.

Ani svatební hostina nás v ničem nezklamala. Chválíme perfektně servírované a chutně připravené menu a stejně tak ochotnou a vlídnou obsluhu. Všichni přispěli k tomu, že na náš svatební den nám zůstane ta nejhezčí vzpomínka.

Ještě jednou tedy Vám všem děkujeme a přejeme Vám hodně dalších spokojených svatebčanů.Andrea & Niall Kinsella

Vážený pane Rindoši, jelikoz jste to byl právě Vy a Váš skvělý pracovní team, kdo nám umožnil říct si naše  ANO.

Děkujeme za Všechno. Dodnes o Vašich úžasných službách s manželem hovoříme. Stejně tak i všichni hosti, kteří se naší svatby účastnili.