Facebook
Příjezd
Odjezd
Přidat recenzi

Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná

Lucie a Daniel Černíkovi

Svatba na zámku Chateau St. Havel je skutečně nádherný zážitek a doporučujeme ho všem, kdo chce prožít opravdu nezapomenutelný svatební den. Od samého počátku se nám plně věnoval manažer hotelu pan Ondřej Rindoš, který je odborník každým coulem a velice milý člověk. Naplánoval a dokonale sestavil svatební balíček, dle našich požadavků od svatebního menu, ubytování hostů až po samotný děj dne. Vše bylo v náš den připraveno, krásně vyzdobeno s výbornou organizací pana koordinátora Aleše Stoupy. Profesionalita a ochota personálu je na vysoké úrovni a společně s prvotřídní kuchyní je vše dokonalost sama. Rádi se budeme vracet a to nejen k oslavě výročí svatby. Děkujeme ještě jednou za vše.


Svatba 15.6.2012, Zuzka & David

Svatba v Chateau Havel – Místo, kde sny se stávají skutečností.

Svatba na zámku Chateau Havel se stala mým splněným snem, vše proběhlo přesně dle mých představ, personál Chateau Havel se snažil vždy vyjít ve všem vstříc, hostina byla na jedničku, jídlo vynikající.
Na tento den budu vždy moc ráda vzpomínat, a to nejen díky úžasné spolupráci všech, ale i díky nádhernému místu, které Chateau Havel nabízí. Jakoby se tu na chvíli zastavil čas uprostřed rušného velkoměsta.

Chateau VELKÉ DÍKY!Tereza a Miloš Junovi

Chceme vyjádřit spokojenost a poděkování všem, kteří mají zásluhu na uspořádání a hezkém průběhu našeho svatebního obřadu dne 9.9.2012, pro nějž jsme si vybrali příjemné prostředí Chateau St. Havel. Potěšilo nás, že organizace a všechny Vámi poskytnuté služby zanechaly krásný dojem z celého svatebního dne nejen v nás, ale i u našich svatebních hostů. Budeme proto pořádání svateb u Vás vždy rádi doporučovat.

Ocenili jsme jasné a decentní pokyny paní koordinátorky, díky níž vše probíhalo v klidu bez zbytečných zmatků a všichni se cítili příjemně a uvolněně. Rovněž se nám velmi líbil samotný obřad provedený oddávajícím reverendem panem Samojským. Jeho milý projev a svatební proslov vycházející ze vzájemné dohody svým moudrým a důstojným obsahem oslovil všechny přítomné a líbil se nám jako vhodný začátek pro společný život.

Ani svatební hostina nás v ničem nezklamala. Chválíme perfektně servírované a chutně připravené menu a stejně tak ochotnou a vlídnou obsluhu. Všichni přispěli k tomu, že na náš svatební den nám zůstane ta nejhezčí vzpomínka.

Ještě jednou tedy Vám všem děkujeme a přejeme Vám hodně dalších spokojených svatebčanů.Andrea & Niall Kinsella

Vážený pane Rindoši, jelikoz jste to byl právě Vy a Váš skvělý pracovní team, kdo nám umožnil říct si naše  ANO.

Děkujeme za Všechno. Dodnes o Vašich úžasných službách s manželem hovoříme. Stejně tak i všichni hosti, kteří se naší svatby účastnili.Manželé Vrkočovi

Prostory Chateau St. Havel jsme si vybrali na základě atraktivity prostředí, osobní zkušenosti ze svatby kamarádů a pozdějších pozitivních referencí. A opravdu, už od prvního kontaktu s manažerem vše fungovalo bezchybně. Organizace samotného obřadu, hostiny i večerní oslavy pak byla "jen" pomyslnou třešinkou na svatebním dortu. Rozhodně doporučujeme využít nabízených služeb koordinátorky, protože ta celou akci odkoučovala naprosto báječně a přispěla k přirozenému a příjemnému chodu našeho velkého dne...


Tereza a Emanuel Lopezovi

Rádi bychom poděkovali celému kolektivu zámečku Chateau St.Havel, který se o nás staral po celý náš svatební den.

25.5.2012 byl náš nejkrásnější den a to nejen díky naším kamarádům a rodině, krásnému počasí, ale též díky krásnému prostředí zámečku Chateau St.Havel pro náš svatební den, dobře předem připravenému plánu na celý svatební den s panem Rindošem, profesionální personál a asi nejvíce bychom chtěli vyzdvihnout zásluhu Alice, která byla jako vždy naprosto organizačně bezchybná a to i po lidské stránce!

Zámeček nadále doporučujeme svým přátelům a jsme si jistí, že již jedna svatba na naše doporučení se bude určitě v létě konat :-)

Závěrem bychom to shrnuli, že pro svatební den je zámeček jako stvoření díky své poloze, prostředí, flexibilnímu, profesionálnímu personálu a nabízeným službám!Novomanželé Polak

Vždy jsem si přála mýt svatbu jako princezna, zámek Chateau St. Havel byla proto ta nejlepší volba. Personál byl velice ochotný a milý. Svatební hostina a večerní grilování bylo pěkně připravené a velice chutné. Naše svatba byla nádherná, za to děkujeme všem, kteří se na našem svatebním dni podíleli. Zejména bychom chtěli poděkovat panu Rindošovi a naší koordinátorce paní Alici. Všem budoucím novomanželům vřele doporučujeme.


Hertlovi

Svatební hostina byla nezapomenutelná,ať už šlo o báječné menu, skvělou atmosféru a především o fantastickou obsluhu, pro kterou nebyl jakýkoli náš požadavek po celý den problém. Vždy se k vám budeme rádi vracet a všem budoucím manželům vřele doporočujeme!!


Irena Vosátková

V roce 2010 jsme pro uspořádání hostiny a následné zábavy s hudbou a tancem v rámci svatby naší dcery vcelku náhodně „objevili“ hotel St.Havel. Již při prvé návštěvě ještě před svatbou jsme byli nadšeni. Do té doby jsme netušili, že blízko centra Prahy je tak krásný zámeček obklopený nádherným parkem. V červnu proběhla svatba. Při příjezdu z kostela byl personál již připraven a přivítal nás. Vyzdoben byl i sál, ve kterém proběhla hostina pro 20 svatebčanů i následná zábava. Veškeré jídlo bylo perfektní. Bezchybná byla i obsluha. Zábava v příjemném prostředí skončila až po půlnoci. V srpnu téhož roku se vdávala i naše druhá dcera. Výborná zkušenost z června byla důvodem, že se i ona se svým budoucím manželem rozhodla k uspořádání jejich svatby opět v hotelu St.Havel. Stejně jako prvá svatba tak i tato proběhla k naší maximální spokojenosti. Tentokrát nás bylo 40 a personál hotelu opět veškerou přípravu i obsluhu zvládnul perfektně. Do hotelu se čas od času vracíme a také jsme zde již oslavili i křtiny prvého potomka starší dcery.


MUDr. Viktor Kašák

Svatební hostina, konaná 17.12. 2011 v Chateau St. Havel byla ze strany personálu zámku velmi profesionálně připravena, personál byl pozorný a milý. Předem dohodnuté menu i nápoje byly výborné. Úžasný byl krásně prostřený kulatý stůl pro 20 osob.