Facebook
Příjezd
Odjezd
Přidat recenzi

Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná

Hertlovi

Svatební hostina byla nezapomenutelná,ať už šlo o báječné menu, skvělou atmosféru a především o fantastickou obsluhu, pro kterou nebyl jakýkoli náš požadavek po celý den problém. Vždy se k vám budeme rádi vracet a všem budoucím manželům vřele doporočujeme!!


Irena Vosátková

V roce 2010 jsme pro uspořádání hostiny a následné zábavy s hudbou a tancem v rámci svatby naší dcery vcelku náhodně „objevili“ hotel St.Havel. Již při prvé návštěvě ještě před svatbou jsme byli nadšeni. Do té doby jsme netušili, že blízko centra Prahy je tak krásný zámeček obklopený nádherným parkem. V červnu proběhla svatba. Při příjezdu z kostela byl personál již připraven a přivítal nás. Vyzdoben byl i sál, ve kterém proběhla hostina pro 20 svatebčanů i následná zábava. Veškeré jídlo bylo perfektní. Bezchybná byla i obsluha. Zábava v příjemném prostředí skončila až po půlnoci. V srpnu téhož roku se vdávala i naše druhá dcera. Výborná zkušenost z června byla důvodem, že se i ona se svým budoucím manželem rozhodla k uspořádání jejich svatby opět v hotelu St.Havel. Stejně jako prvá svatba tak i tato proběhla k naší maximální spokojenosti. Tentokrát nás bylo 40 a personál hotelu opět veškerou přípravu i obsluhu zvládnul perfektně. Do hotelu se čas od času vracíme a také jsme zde již oslavili i křtiny prvého potomka starší dcery.


MUDr. Viktor Kašák

Svatební hostina, konaná 17.12. 2011 v Chateau St. Havel byla ze strany personálu zámku velmi profesionálně připravena, personál byl pozorný a milý. Předem dohodnuté menu i nápoje byly výborné. Úžasný byl krásně prostřený kulatý stůl pro 20 osob.


Radka a Radek Soběhartovi

Se svatební hostinou v Chateau St. Havel jsme byli maximálně spokojeni, výborným svatebním menu počínaje, profesionálním a velmi milým personálem, kterému nebylo zatěžko splnit veškerá naše přání, konče.
Určitě nelitujeme našeho rozhodnutí uspořádat svatbu na tomto místě a vřele doporučujeme!Čadská

Dobrý večer, celá svatba byla krásná a předem supr naplánovaná. Ještě jednou moc děkuji všichni si to moc užili a moc se líbila.
Byl to opravdu den splněných snů! Ještě jednou moc děkujeme.Adriana Cavanagh

V samotné Praze není jednoduché sehnat jak svatební prostory tak i ubytovaní v jednom, a proto jsme byli velmi potěšeni, když jsme narazili právě na Chateu St. Havel a nabídku Svatebního balíčku Exclusive.
Setkali jsme se nejen s pozitivně naladěnými zaměstnanci, ale také i se špičkovou organizací. Veškeré plánovaní svatby nám také usnadnily Vaše různá doporučení, např. na dopravu, květiny či svatební dort. Samotné prostory a pokoje hotelu jsou příjemné a vkusně zařízené a jako stvořené pro romanticky laděnou svatbu, hosté si také pochvalovali wellness. Svatební hostina pro 70 hostu probíhala bez jakéhokoliv zádrhelu a jídlo bylo velmi chutné a vysoké kvality.

Díky Chauteu St. Havel jsme měli dokonalou a překrásnou svatbu!Dáša a Marc Swinkels

Dobrý den pane Rindoši, velmi bychom Vám s Marcem chtěli poděkovat za excelentní svatební oslavu 14.5.2011 a výborný servis vašeho hotelu. Naši čeští i zahraniční hosté a my jsme byli maximálně spokojeni se službami, cateringem, personálem a místem samotným.
A samozřejmě díky za umožnění vystoupení námi zorganizované kapely a ohňostroje. Jsme velmi šťastni za naši volbu, uspořádat svatební oslavu na Chateau st. Havel a na tento pro nás významný den, budeme mít díky vašemu zámeckému hotelu a servisu jen ty nejlepší vzpomínky.Lukáš Moravec

Děkujeme Vám za excelentní servis při našem svatebním dni. Rád bych vyzdvihnul především perfektní a milý personál. Předčilo to naše očekávání. Výborné načasování celého svatebního dne. S odstupem času se na to dívám s klidem a opravdu oceňuji, jak bylo vše profesionálně připraveno. Je vidět, že v Chateau Havel máte se svatbami velké zkušenosti. Byli jsme plně spokojeni s Vašimi službami. Byla to opravdu báječná svatba a skvělý pocit, že i v Čechách jsou ještě profesionálové.“


Ivana Spurná

Na zámku Chateau St.Havel jsme měli v září 2010 svatbu dcery a dodnes tato událost patří k nezapomenutelným zážitkům i díky překrásnému prostředí. Uvítali jsme možnost uspořádat svatební obřad, hostinu i ubytování pod jednou střechou, protože polovina naši hostí byla ze zahraničí.
S organizováním svatby nám ochotně pomáhal personál hotelu, ve všech požadavcích nám vyšli vstříc, ať už se jednalo o sestavováním svatebního menu,organizaci obřadu, programu ap.
Jedinou vadou na kráse celé svatby byl náhlý déšť během obřadu v zahradě a nemožnost využití okolí hotelu ale Ivana Spurnáto nic neměnilo na tom, že všichni svatebčané byli příjemně překvapeni příjemným prostředím a rádi dodnes na vše vzpomínají. Hosté z Anglie a Austrálie a my ostatní jsme ocenili výbornou kuchyni po obřadu i podvečerní raut pod stanem.
Svatbu na zámku Chateau St. Havel mohu jen doporučit a jelikož nás čeká svatba další dcery, nevylučuji ani možnost návratu sem.Svata naší dcery

V roce 2010 jsme pro uspořádání hostiny a následné zábavy s hudbou a tancem v rámci svatby naší dcery vcelku náhodně „objevili“ hotel St.Havel.
Již při prvé návštěvě ještě před svatbou jsme byli nadšeni. Do té doby jsme netušili, že blízko centra Prahy je tak krásný zámeček obklopený nádherným parkem.
V červnu proběhla svatba. Při příjezdu z kostela byl personál již připraven a přivítal nás. Vyzdoben byl i sál, ve kterém proběhla hostina pro 20 svatebčanů i následná zábava. Veškeré jídlo bylo perfektní. Bezchybná byla i obsluha. Zábava v příjemném prostředí skončila až po půlnoci.
V srpnu téhož roku se vdávala i naše druhá dcera. Výborná zkušenost z června byla důvodem, že se i ona se svým budoucím manželem rozhodla k uspořádání jejich svatby opět v hotelu St.Havel. Stejně jako prvá svatba tak i tato proběhla k naší maximální spokojenosti. Tentokrát nás bylo 40 a personál hotelu opět veškerou přípravu i obsluhu zvládnul perfektně.
Do hotelu se čas od času vracíme a také jsme zde již oslavili i křtiny prvého potomka starší dcery.