Příjezd
Odjezd

Hledáte ideální místo pro Váš firemní teambuilding?

Hotel Chateau St. Havel nabízí nejen jedinečné prostory, ale i skvělý gastronomický zážitek a nenapodobitelnou zámeckou atmosféru!

 

 

Našim klientům nabízíme jedinečné atraktivní prostředí a aktivity na míru speciálně pro Vaši firemní akci. Ke každému z Vás přistupujeme individuálně a snažíme se splnit všechna Vaše přání a představy

Zámek Chateau St. Havel disponuje okouzlujícími vnitřními i venkovními prostory vhodnými pro aktivity a zábavu všeho druhu. Velkou devizou je rozlehlý zámecký park a venkovní prostory s třemi romantickými rybníky, a to kousek od centra Prahy s vynikající dopravní dostupností.

Pořádáme jedno i vícedenní společenské akce s využitím přirozeného prostředí okolí hotelu. K zámku je přidružen i vlastní golfový areál a wellness. Mimo jiné pro Vás zajistíme zábavu všeho druhu, jako je například kroket, pétangue, zorbing, buggy, lukostřelba, lidský fotbálek, casino, swingová kavárnu, módní přehlídky, čajový obřad, stylový ples, gastronomické zážitky, živá kapela, DJ, diskotéka, taneční vystoupení, ochutnávka vín, rumů a koňaků, fireshow, kouzelník, horkovzdušný balón a mnoho dalšího.

Klienti jistě ocení možnost výhodných nápojových balíčků a vynikajícího občerstvení, a to v podobě rautu, grilování, servírovaného menu, koktejlu, snídaně nebo brunche.

Máte zájem o pronájem zámeckých prostor?

Napište nám, nebo nám rovnou zavolejte (+420) 602 790 639.


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Dotaz k
Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná