Příjezd
Odjezd

Vážení členové, kamarádi, golfisté,

vyhlašujeme 5. ročník smíšené klubové jamkovky, která je hrána jak s vyrovnáním HCP, tak i bez vyrovnání.  Hra s vyrovnáním v sobě zahrnuje vliv Vašeho aktuálního HCP a je vhodná i pro hráče s vyšším HCP. Novinkou je omezení maximálního vyrovnání a to na 36 (např. hráč s HCP 52 se počítá do vyrovnání jako hráč s HCP 36).

Jamkovka patří mezi tradiční klubové soutěže a kromě toho, že z ní vzejde mistr nebo mistryně klubu, tak pomáhá k seznámení jednotlivých účastníků celého klubu.

Jamkovka s vyrovnáním i bez

  • Rozlosování bude provedeno dne 2.6.2013 na Chateau St. Havel při nedělním cross country a následném brunchi náhodně bez nasazení
  • Kolo je možné odehrát na domovském hřišti ZBRASLAV nebo dle dohody hráčů na hřišti jiném

Každý hráč se může přihlásit do obou jamkovek zároveň nebo pouze do jedné.

Hráč, který je výše v žebříčku má práva první volby termínu. Soupeř může jeho volbu vetovat a navrhnout alternativní termín. Výše postavený hráč nabídku přijme anebo učiní nový, finální návrh. Předpokládáme však, že si chcete hlavně zahrát a na termínu se bez problémů domluvíte.

Výše nasazený hráč zodpovídá za vygenerování skore karty (www.tin-cup.cz) podle aktuálního HCP. Po dohrání kola hráči podepíší skore kartu s označením vítěze, kterou uschová vítězný hráč. Ten následně zodpovídá za oznámení výsledků emailem na info@chateugolf.cz.

V případě výsledku all-square (remíza) po dohrání poslední jamky hráči opakují celý zápas. Hráči se mohou dohodnout na pokračování od jamky č. 1 až do rozhodnutí. Pozor – v tomto případě jsou povinni konzultovat rozehrávku s recepcí hřiště.

Zápas se hraje na 18 jamek podle Pravidel golfu, v případě rozhodnutí zápasu dříve, hráči nemusí dohrávat všech 18 jamek. Muži hrají ze žlutých odpališť, ženy z červených.

Veškeré aktuální informace a žebříček naleznete na www.chateaugolf.cz

Vítěz a vítězka budou vyhlášeni na slavnostním galavečeru na konci sezóny a získá členství na rok 2014.

Termíny uzávěrek jednotlivých kol

1. kolo - 30. 6. 2013
2. kolo - 31. 7. 2013
3. kolo - 31. 8. 2013
4. kolo - 30. 9. 2013
finále - 30. 9. 2013

V případě, že máte potíže kontaktovat svého soupeře, sdělte, prosím, tuto skutečnost manažerce klubu Ivaně Peterkové (info@chateaugolf.cz).

Návod jak generovat scorekartu pro jamkovku naleznete...zde

Přihlášení se provádí max do 23.6. 20:00 hod pomocí tlačítka „PŘIHLÁSIT“

Tlačítko přihlásit k jamkovce

 

Seznam přihlášených hráčů najdete na adrese: http://www.chateauhotel.cz/jamkovka/

Soutěžní výbor si vyhrazuje právo při nízkém počtu účasntíků v jednotlivých skupinách skupiny sloučit.

Soutěžní výbor

Michal Filip, Ivana Peterková, Lukáš Trojan
Rozhodčí: Jan Zatloukal

 

Přeji všem hezkou hru.