Facebook
Příjezd
Odjezd
Přidat recenzi

Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná

Monika & Tomáš

chtěli bychom Vám poděkovat za skvělou spolupráci a organizaci našeho svatebního dne, který byl díky celému týmu Chateau St. Havel perfektní a nezapomenutelný nejen pro nás, ale i pro naše svatební hosty.


Madla & Pavel

Na 30. 6. 2022 nezapomeneme. Nastal náš velký den a jako místo svatby jsme si vybrali Chateau St. Havel. Jednak kvůli dostupnosti pro naše pražské hosty, jednak kvůli zkušenostem, které jsme měli s cateringem od Chateu při pracovních záležitostech. A nespletli jsme se ani v nejmenším. Plánování s Ondřejem a výpomoc koordinátorky Aničky při svatebním dni byla na jedničku, ochotně nás směřovala a vše časovala tak, jak bylo potřeba. Servis ze strany hotelu bezchybný; oddávací místo, svatební stan, pokrmy i obsluha - vše pečlivě připravené a zároveň moderní, v prvotřídní kvalitě. V Chateau se usmívá prostě každý. Děkujeme a doporučujeme.


Zuzana & Tomáš

Chateau Havel má pro mě od začátku zvláštní kouzlo. Bydlím nedaleko, takže jsem kolem něj chodila už jako dítě. Tamní rybníky považuji za své a staly se i místem, kde jsme se byli s manželem proběhnout na první schůzce. Když jsme proto hledali místo, kde by měla svatba být, stále víc a víc jsme se vraceli sem. Nejsme úplně slavnostní typy, takže jsme se báli, že na nás bude zámek moc posh. Naštěstí jsme se spletli, rezervaci riskli a výsledkem byla pohádková svatba, která byla prostě nejlepší na světě (promiňte vy ostatní :P). Od začátku probíhala organizace skvěle. Dobře jsme si vybrali i nedělní termín. Pan Rindoš nám věnoval několik schůzek, kde jsme se dozvěděli vše. Samotný personál byl také úžasný. Ráno nám pomáhal s přípravou oddacího místa, protože jsme si výzdobu dělali sami, nic nechybělo a vše fungovalo absolutně bez zádrhelu. V mezičase jsme si i dobře popovídali, protože mám ráda, když ti, kteří stojí v pozadí, jsou součástí týmu. Večer jsme mladému personálu dokonce nutili naše koláčky, protože jsme chtěli, aby z toho také něco měli. Výborné jídlo, pití a deserty snad ani nemusím zmiňovat. Hosté byli nadšení také. Dokonalým vrcholem pak bylo svatební apartmá, což celý zážitek společně s romantickou snídaní druhý den dotvořilo. Děkujeme všem za výjimečný zážitek. Zuzka a Tom


Zita & Petr

Se svatbou v Chateau St. Havel jsme byli velmi spokojeni. Profesionální a vstřícná komunikace od prvního kontaktu. Krásné zámecké prostory doplněné o vytápěný párty stan a možnost využití přilehlého zámeckého parku jsou výbornou kombinací, která uspokojí všechny účastníky. Výborný tradiční oběd ( knedlíčková polévka a svíčková na smetaně) i bohatý večerní raut. Nápojové balíčky vyřeší obvyklé dilema ,,kolik propít" a na své si přijdou i abstinenti. Zároveň rozhodně doporučujeme i paní koordinátorku Aničku, která si dokázala poradit se všemi našimi požadavky před svatbou i během ní. Moc děkujeme celému personálu Chateau St. Havel a všem toto krásné místo můžeme jen doporučit. Ještě jednou děkujeme!


Monika & Tomáš

Dobrý den Marie, chtěli bychom Vám moc poděkovat za skvělé služby, vynikající jídlo a profesionální a milý přístup, díky čemuž se na svatba vyvedla úplně dokonale. Svatbu už u Vás doufám opakovat nebudeme :-) ale rádi Vás doporučíme a budeme se těšit někdy třeba na příjemnou večeři. Přejeme pěkný večer, Monika a Tomáš


Kateřina & Pavel 2. 4. 2022

Chtěli bychom poděkovat za skvělou organizaci naší svatby. Jde o opravdu krásné zámecké prostředí, a přestože nám počasí moc nepřálo, moc jsme si to celé užili a panovala zde příjemná atmosféra. Jídlo bylo vynikající a personál byl velmi milý a ochotný. Děkujeme! K&P


Markéta & Ondřej 11.03. 2022

Dobrý den a krásné sobotní odpoledne. Chtěli bychom moc poděkovat za zrealizovani našeho svatebního dne. Bylo to perfektní. Děkujeme,že jsme si mohli vybrat vas hotel. Veškeré služby včetně milého personálu bylo na jedničku. Určitě vás doporučíme dal.


Lucka&Luboš 22.02. 2022

Rádi bychom Vám a celému personálu touto cestou ještě jednou poděkovali. Náš svatební den byl přesně takový, jaký jsme si přáli. Všichni zaměstnanci byli profesionální, milí a nic nebyl problém. Jídlo, formou rautu, bylo fantastické. Jsme moc rádi, že jsme naší svatbu uskutečnili právě u Vás. Děkujeme!


Martin a Veronika - červen 2021

Naši svatbu jsme díky Vám opravdu prožili na maximum a nejen my, ale celá rodina má na náš den krásné vzpomínky. Velmi Vám děkujeme za Vaši péči o nás, a to jak ve fázi příprav, tak během samotného dne a večera. Doporučuji Vás všem kamarádkám, které chystají svatbu v budoucnosti. V červnu roku 2021 jsme v Chateau St. Havel měli Původně jsme měli pochybnosti, zda je toto místo vhodné i pro menší svatby, ale rozhodli jsme se zkusit to a ani na minutu jsme nelitovali. Kvůli covidovým opatřením jsme plánovali vše jen pár týdnů předem a spoustu věcí jsme ladili a měnili v průběhu. Hned na začátku se nás chopil zkušený p. Ondřej, který nás provedl celým procesem přípravy. Pozorně nás vyslechl, zohlednil naše potřeby, navrhl několik alternativ jak místa obřadu, tak hostiny a samotného svatebního menu, myslel na každý detail. Tým Chateau St. Havel byl velice flexibilní a připravil vše dle našich představ a přání. V den obřadu se nám po celý den věnovala slečna koordinátorka, která s námi ladila všechny detaily jak k obřadu, tak k hostině, a celý den i díky ní plynul hladce a bez problémů. Byli jsme nadšeni z celého průběhu svatby i spolupráce s týmem Chateau St. Havel, speciálně bychom rádi vyzdvihli kuchyni - svatební menu i další občerstvení bylo výjimečné a dodalo celému dni další rozměr. Chateau St. Havel vřele doporučujeme všem, kdo se chtějí během svého dne cítit výjimečně. Úroveň služeb a přístup personálu je vysoce profesionální a zároveň lidský, nic nebyl problém zařídit a přizpůsobit, ctili jsme se po celý den jako ti nejdůležitější hosté celého areálu. Děkujeme za vše!"


Anna & Václav 16.10. 2021

Krásný den, Ondro, Podle našich hostů to byla úžasná svatba a jídlo bylo perfektní! Dokonce rodina z USA po 14dnech od svatby psali, že se jim ještě teď zdá o vašem tataráku! :) A já musím říct, že jsem lepší nikdy nejedla, takže velké díky kuchaři! A ještě jedna věc, všichni zaměstnanci byli skvělí, milí a s ničím nebyl problém, hlavně Anička vše zařídila a bylo to opravdu moc příjemné jak vše fungovalo. My také děkujeme za možnost mít krásnou svatbu na tak úžasném místě :). Mějte se hezky a už se těšíme na wellness i navaření. Anna a Václav