Příjezd
Odjezd
Přidat recenzi

Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná

Laura

Svatba byla prekrasna ? Vse bylo dokonale ? Jeste jednou moc dekuji.


Aneta 28.06. 2023

Vše proběhlo naprosto skvěle! Jídlo bylo úžasné a všichni si ho opět moc chválili. A slečna, co se o nás starala, velmi milá a ochotná . Takže moc děkuji a také se budu těšit na další spolupráci!


Michal & Andrea

Dobrý den, pane Rindoši, dobrý den Aničko, moc se omlouvám, že píši s takhle velkým zpožděním, chtěla jsem všem napsat, až obdržím fotky od fotografky. Chtěli bychom s manželem poděkovat za vše, co jste pro nás připravili, za bezproblémový den, za skvělý personál, výborné jídlo a celkově za celý přístup. Moc děkuji i Vám, Aničko, že jste mi vždy ochotně poradila, i když jsem Vám někdy zavolala i 2x za den. :-) Ještě jednou mockrát děkujeme a určitě přijdeme na výroční večeři. A&M


Kristýna & Pavel

Uskutečnit svatbu v Chateau St.Havel bylo skvělé rozhodnutí. Krásné prostředí, úžasné jídlo a profesionální a ochotný personál, který nám byl vždy napomocný. NÁŠ den proběhl naprosto bez problémů a velmi jsme si ho užili jak my, tak naši svatební hosté. Budeme vždy vzpomínat jen v tom nejlepším, děkujeme :)


Kristýna & Lukáš

Bylo to u Vás úžasné, svatba byla perfektní, svatebčané si to stále vychvaluji, takže jsme velice spokojeni a ještě jednou děkujeme za Vaše služby.


Monika & Tomáš

chtěli bychom Vám poděkovat za skvělou spolupráci a organizaci našeho svatebního dne, který byl díky celému týmu Chateau St. Havel perfektní a nezapomenutelný nejen pro nás, ale i pro naše svatební hosty.


Madla & Pavel

Na 30. 6. 2022 nezapomeneme. Nastal náš velký den a jako místo svatby jsme si vybrali Chateau St. Havel. Jednak kvůli dostupnosti pro naše pražské hosty, jednak kvůli zkušenostem, které jsme měli s cateringem od Chateu při pracovních záležitostech. A nespletli jsme se ani v nejmenším. Plánování s Ondřejem a výpomoc koordinátorky Aničky při svatebním dni byla na jedničku, ochotně nás směřovala a vše časovala tak, jak bylo potřeba. Servis ze strany hotelu bezchybný; oddávací místo, svatební stan, pokrmy i obsluha - vše pečlivě připravené a zároveň moderní, v prvotřídní kvalitě. V Chateau se usmívá prostě každý. Děkujeme a doporučujeme.


Zuzana & Tomáš

Chateau Havel má pro mě od začátku zvláštní kouzlo. Bydlím nedaleko, takže jsem kolem něj chodila už jako dítě. Tamní rybníky považuji za své a staly se i místem, kde jsme se byli s manželem proběhnout na první schůzce. Když jsme proto hledali místo, kde by měla svatba být, stále víc a víc jsme se vraceli sem. Nejsme úplně slavnostní typy, takže jsme se báli, že na nás bude zámek moc posh. Naštěstí jsme se spletli, rezervaci riskli a výsledkem byla pohádková svatba, která byla prostě nejlepší na světě (promiňte vy ostatní :P). Od začátku probíhala organizace skvěle. Dobře jsme si vybrali i nedělní termín. Pan Rindoš nám věnoval několik schůzek, kde jsme se dozvěděli vše. Samotný personál byl také úžasný. Ráno nám pomáhal s přípravou oddacího místa, protože jsme si výzdobu dělali sami, nic nechybělo a vše fungovalo absolutně bez zádrhelu. V mezičase jsme si i dobře popovídali, protože mám ráda, když ti, kteří stojí v pozadí, jsou součástí týmu. Večer jsme mladému personálu dokonce nutili naše koláčky, protože jsme chtěli, aby z toho také něco měli. Výborné jídlo, pití a deserty snad ani nemusím zmiňovat. Hosté byli nadšení také. Dokonalým vrcholem pak bylo svatební apartmá, což celý zážitek společně s romantickou snídaní druhý den dotvořilo. Děkujeme všem za výjimečný zážitek. Zuzka a Tom


Zita & Petr

Se svatbou v Chateau St. Havel jsme byli velmi spokojeni. Profesionální a vstřícná komunikace od prvního kontaktu. Krásné zámecké prostory doplněné o vytápěný párty stan a možnost využití přilehlého zámeckého parku jsou výbornou kombinací, která uspokojí všechny účastníky. Výborný tradiční oběd ( knedlíčková polévka a svíčková na smetaně) i bohatý večerní raut. Nápojové balíčky vyřeší obvyklé dilema ,,kolik propít" a na své si přijdou i abstinenti. Zároveň rozhodně doporučujeme i paní koordinátorku Aničku, která si dokázala poradit se všemi našimi požadavky před svatbou i během ní. Moc děkujeme celému personálu Chateau St. Havel a všem toto krásné místo můžeme jen doporučit. Ještě jednou děkujeme!


Monika & Tomáš

Dobrý den Marie, chtěli bychom Vám moc poděkovat za skvělé služby, vynikající jídlo a profesionální a milý přístup, díky čemuž se na svatba vyvedla úplně dokonale. Svatbu už u Vás doufám opakovat nebudeme :-) ale rádi Vás doporučíme a budeme se těšit někdy třeba na příjemnou večeři. Přejeme pěkný večer, Monika a Tomáš