Příjezd
Odjezd

Kluci v akci se žení na zámku.

Stopětatřicátou zámeckou svatbu uspořádali 10.9. 2009 sami sobě televizní „Kluci v akci“. Jeden jako ženich, druhý jako svědek. Ženichem byl dnešní restauratér Ondřej Slanina odevzdávající ve svých pětadvaceti letech svůj soukromý život moudřejší Martině. Jeho veřejný život bude i nadále patřit pětadvacet hodin denně osm dní v týdnu zákazníkům a hostům Chateau St. Havel****, kde každý měsíc kouzlí nový sezónní jídelníček. Vykouzlil, režíroval i ten svůj svatební. O vykouzlení svatebního menu se postaral šéfkuchař zámecké restaurace pan Milan Jantač se svým týmem.

Na zámku strávili novomanželé i svatební noc v apartmánu, jehož sláva je spojená s legendárním jménem Johna Lennona: jeho syn Sean zde strávil několik nocí  – a doufá se, že i on se sem jednou přijede oženit, až najde tu pravou. 

K dalším legendám, které se na zámku šťastně oženily, patří mezinárodní volejbalista Martin Lébl a spartanský fotbalista Matůš Kozáčik. Obě manželství, pokud víme, stále drží. Určitě i díky zámku a jeho dobrosrdečným duchům.