Příjezd
Odjezd

Přihlaste se do smíšené klubové jamkovky

Nezapomeňte se přihlásit do již 8. ročníku smíšené klubové jamkovky, která bude hrána jak s vyrovnáním HCP, tak i bez vyrovnání. Hra s vyrovnáním v sobě zahrnuje vliv Vašeho aktuálního HCP a je vhodná i pro hráče s vyšším HCP (např. hráč s HCP 52 se počítá do vyrovnání jako hráč s HCP 36).

Jamkovka s vyrovnáním i bez

Kolo je možné odehrát na domovském hřišti Zbraslav nebo dle dohody hráčů na jiném hřišti. Hráč, který je výše v žebříčku má práva první volby termínu. Soupeř může jeho volbu vetovat a navrhnout alternativní termín. Výše postavený hráč nabídku přijme anebo učiní nový, finální návrh. Předpokládáme však, že si chcete hlavně zahrát a na termínu se bez problémů domluvíte.

Výše nasazený hráč zodpovídá za vygenerování skore karty (www.tin-cup.cz) podle aktuálního HCP.

Po dohrání kola hráči podepíší skore kartu s označením vítěze, kterou uschová vítězný hráč. Ten následně zodpovídá za oznámení výsledků emailem na info@chateugolf.cz.

V případě výsledku all-square (remíza) po dohrání poslední jamky hráči opakují celý zápas. Hráči se mohou dohodnout na pokračování od jamky č. 1 až do rozhodnutí. Pozor – v tomto případě jsou povinni konzultovat rozehrávku s recepcí hřiště.

Zápas se hraje na 18 jamek podle Pravidel golfu, v případě rozhodnutí zápasu dříve, hráči nemusí dohrávat všech 18 jamek. Muži hrají ze žlutých odpališť, ženy z červených

Texas Scramble dvojic na jamky

Oba spoluhráči odehrají svůj míč z odpaliště. Poté vyberou nejlepší z obou odehraných míčů a odehrají opět z téhož místa, kde leží vybraný míč (v libovolném pořadí, všechny míče lze umístit). A takto postupují, dokud není míč v jamce. I slabší hráč má tak má šanci prospět, protože někdy jeho rána může oba zachránit.

Hendicap dvojce se určuje takto:

Součet HCP /2, příklad:

Dvojice 1 má HCP 6 a 24 = 30/2 tedy výsledně 15

Dvojice 2 má HCP 18 a 30 = 48/2 tedy výsledně 24

Dvojice 1 musí na 9 (24-15) nejtěžších jamkách dát dvojici 2 jednu ránu

Formát této hry je na jamky. Není potřeba nic předem generovat, index obtížnosti je vždy uveden na score kartě daného hřiště.

Vítězové jamkovky budou vyhlášeni na slavnostním galavečeru na konci sezóny a získají členství v klubu na rok 2017.

Termíny uzávěrek jednotlivých kol

1.kolo - 30. 6. 2016

2. kolo - 31. 7. 2016

3. kolo - 31. 8. 2016

4. kolo - 30. 9. 2016

finále – do 5.10.2016

Přihlásit se můžete zde

Výpis přihlášených http://chateaugolf.cz/jamkovka/index.php

V případě, že máte potíže kontaktovat svého soupeře, sdělte prosím tuto skutečnost manažerce klubu – Ivaně Peterkové (info@chateaugolf.cz).

 

Soutěžní výbor:

Michal Filip, Ivana Peterková,

Rozhodčí: Jan Zatloukal

 

Přejeme Vám hezkou hru!