Příjezd
Odjezd

Jsme škola vaření s letitou praxí ve výuce vaření pro jednotlivce, rodiny a firemní zákazníky. Naším cílem je, aby každý uchazeč odcházel s pocitem, že vaření je skutečná zábava. Neučíme naše zákazníky pouze vařit, ale učíme je vztah k jídlu a surovinám. Učíme naše studenty správný výběr surovin, jejich skladování, opracování, kulinářské zpracování, správné stolování včetně výběru vhodných nápojů. To vše s důrazem na kvalitu a radost z jídla.

 

 

Jednodenní veřejné kurzy vaření

Přijďte a my Vás naučíme vařit pokrmy, které nejvíce vystihují dané téma. Jednotlivý kurz trvá od 3 - 3,5 hod. Každý účastník získá certifikát o absolvování kurzu, recepty, občerstvení v podobě vína a nealkoholických nápojů, plný žaludek a spoustu cenných informací k nezaplacení.


Cena kurzu je 2 750 Kč včetně DPH

Při zakoupení dvou a více voucherů je poskytnuta sleva ve výši 15 % z celkové ceny. Každého kurzu se účastní maximálně dvacet osob.


Ondřej Slanina / Executive Chef

Objednávky a informace:
Telefon: +420 604 353 560
email: info@hungrytown.cz

Místo konání kurzů:
Chateau St. Havel **** - wellness hotel
Před Nádražím 6
Praha 4 - Krč

Termíny kurzů se mohou v průběhu roku změnit vzhledem k potřebám hotelu. O případných změnách budou klienti informování s předstihem alespoň 7 dnů před vypsaným kurzem. Děkujeme za pochopení.