Facebook
Online rezervace
Příjezd:
Odjezd:
Promo kód:
Přidat recenzi

Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná

Andrea & Niall Kinsella

Vážený pane Rindoši, jelikoz jste to byl právě Vy a Váš skvělý pracovní team, kdo nám umožnil říct si naše  ANO.

Děkujeme za Všechno. Dodnes o Vašich úžasných službách s manželem hovoříme. Stejně tak i všichni hosti, kteří se naší svatby účastnili.

Manželé Vrkočovi

Prostory Chateau St. Havel jsme si vybrali na základě atraktivity prostředí, osobní zkušenosti ze svatby kamarádů a pozdějších pozitivních referencí. A opravdu, už od prvního kontaktu s manažerem vše fungovalo bezchybně. Organizace samotného obřadu, hostiny i večerní oslavy pak byla "jen" pomyslnou třešinkou na svatebním dortu. Rozhodně doporučujeme využít nabízených služeb koordinátorky, protože ta celou akci odkoučovala naprosto báječně a přispěla k přirozenému a příjemnému chodu našeho velkého dne...

Tereza a Emanuel Lopezovi

Rádi bychom poděkovali celému kolektivu zámečku Chateau St.Havel, který se o nás staral po celý náš svatební den.

25.5.2012 byl náš nejkrásnější den a to nejen díky naším kamarádům a rodině, krásnému počasí, ale též díky krásnému prostředí zámečku Chateau St.Havel pro náš svatební den, dobře předem připravenému plánu na celý svatební den s panem Rindošem, profesionální personál a asi nejvíce bychom chtěli vyzdvihnout zásluhu Alice, která byla jako vždy naprosto organizačně bezchybná a to i po lidské stránce!

Zámeček nadále doporučujeme svým přátelům a jsme si jistí, že již jedna svatba na naše doporučení se bude určitě v létě konat :-)

Závěrem bychom to shrnuli, že pro svatební den je zámeček jako stvoření díky své poloze, prostředí, flexibilnímu, profesionálnímu personálu a nabízeným službám!

Novomanželé Polak

Vždy jsem si přála mýt svatbu jako princezna, zámek Chateau St. Havel byla proto ta nejlepší volba. Personál byl velice ochotný a milý. Svatební hostina a večerní grilování bylo pěkně připravené a velice chutné. Naše svatba byla nádherná, za to děkujeme všem, kteří se na našem svatebním dni podíleli. Zejména bychom chtěli poděkovat panu Rindošovi a naší koordinátorce paní Alici. Všem budoucím novomanželům vřele doporučujeme.

Hertlovi

Svatební hostina byla nezapomenutelná,ať už šlo o báječné menu, skvělou atmosféru a především o fantastickou obsluhu, pro kterou nebyl jakýkoli náš požadavek po celý den problém. Vždy se k vám budeme rádi vracet a všem budoucím manželům vřele doporočujeme!!

Irena Vosátková

V roce 2010 jsme pro uspořádání hostiny a následné zábavy s hudbou a tancem v rámci svatby naší dcery vcelku náhodně „objevili“ hotel St.Havel. Již při prvé návštěvě ještě před svatbou jsme byli nadšeni. Do té doby jsme netušili, že blízko centra Prahy je tak krásný zámeček obklopený nádherným parkem. V červnu proběhla svatba. Při příjezdu z kostela byl personál již připraven a přivítal nás. Vyzdoben byl i sál, ve kterém proběhla hostina pro 20 svatebčanů i následná zábava. Veškeré jídlo bylo perfektní. Bezchybná byla i obsluha. Zábava v příjemném prostředí skončila až po půlnoci. V srpnu téhož roku se vdávala i naše druhá dcera. Výborná zkušenost z června byla důvodem, že se i ona se svým budoucím manželem rozhodla k uspořádání jejich svatby opět v hotelu St.Havel. Stejně jako prvá svatba tak i tato proběhla k naší maximální spokojenosti. Tentokrát nás bylo 40 a personál hotelu opět veškerou přípravu i obsluhu zvládnul perfektně. Do hotelu se čas od času vracíme a také jsme zde již oslavili i křtiny prvého potomka starší dcery.

MUDr. Viktor Kašák

Svatební hostina, konaná 17.12. 2011 v Chateau St. Havel byla ze strany personálu zámku velmi profesionálně připravena, personál byl pozorný a milý. Předem dohodnuté menu i nápoje byly výborné. Úžasný byl krásně prostřený kulatý stůl pro 20 osob.

Radka a Radek Soběhartovi

Se svatební hostinou v Chateau St. Havel jsme byli maximálně spokojeni, výborným svatebním menu počínaje, profesionálním a velmi milým personálem, kterému nebylo zatěžko splnit veškerá naše přání, konče.
Určitě nelitujeme našeho rozhodnutí uspořádat svatbu na tomto místě a vřele doporučujeme!

Čadská

Dobrý večer, celá svatba byla krásná a předem supr naplánovaná. Ještě jednou moc děkuji všichni si to moc užili a moc se líbila.
Byl to opravdu den splněných snů! Ještě jednou moc děkujeme.

Adriana Cavanagh

V samotné Praze není jednoduché sehnat jak svatební prostory tak i ubytovaní v jednom, a proto jsme byli velmi potěšeni, když jsme narazili právě na Chateu St. Havel a nabídku Svatebního balíčku Exclusive.
Setkali jsme se nejen s pozitivně naladěnými zaměstnanci, ale také i se špičkovou organizací. Veškeré plánovaní svatby nám také usnadnily Vaše různá doporučení, např. na dopravu, květiny či svatební dort. Samotné prostory a pokoje hotelu jsou příjemné a vkusně zařízené a jako stvořené pro romanticky laděnou svatbu, hosté si také pochvalovali wellness. Svatební hostina pro 70 hostu probíhala bez jakéhokoliv zádrhelu a jídlo bylo velmi chutné a vysoké kvality.

Díky Chauteu St. Havel jsme měli dokonalou a překrásnou svatbu!Svatební poptávka

Chcete nezávazně poptat zorganizování Vašeho svatebního dne?
Napište nám, nebo nám rovnou zavolejte (+420) 602 604 015.


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Termín(y) svatby
Předpokládaný svatební rozpočet
Počet hostů k ubytování
Počet hostů k obřadu
Počet hostů k hostině
Počet hostů k večerní párty
Ubytování svatebčanů
Welcome drink
Svatební hostina
Nápojový balíček
Koordinátorka
Jídlo


Zvláštní požadavky
Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná