Facebook
Online rezervace
Příjezd
Odjezd
Promo kód
Pomoc s rezervací
+420 241 445 717
Rezervovat pokoj Rezervovat stůl

Doprava

Jak se k nám dostanete z centra ?

Metro a autobus MHD:
Stanice metra Budějovická (trasa C) a potom bus č. 121 čtyři zastávky na zastávku Nádraží Krč. Za zastávkou přejít přechod a pokračovat dále vlevo okolo benzinové stanice a Nádraží Krč cca 2 min chůze k hotelu

Směrem od Brna:
Z dálnice D1 odbočit na Jižní spojku na exitu Kačerov směr Plzeň. Jižní spojkou až k exitu Krč – západ. Na konci výjezdu odbočit doleva, na semaforu odbočit vlevo, podjedete dálnici a na dalším semaforu odbočíte opět doleva, po pravé straně benzinová stanice Mobil Gas a nádraží Krč a vzápětí vjíždíte vlevo do areálu hotelu.

Směrem od Plzně:
Z dálnice D5 odbočit směrem na Brno na Jižní spojku, exit Krč – západ (u benzínové stanice ÖMV / s provozovnou Mc Donald´s) . Na semaforu pokračujte rovně, po pravé straně benzinová stanice Mobil Gas a nádraží Krč a vzápětí vjíždíte vlevo do areálu hotelu.

Z letiště Ruzyně:
Rychlostní silnicí R7 a následně R1 směrem na Brno na Jižní spojku, exit Krč – západ (u benzínové stanice ÖMV / s provozovnou Mc Donald´s) . Na semaforu pokračujte rovně, po pravé straně benzinová stanice Mobil Gas a nádraží Krč a vzápětí vjíždíte vlevo do areálu hotelu.

Navigace:
Zadejte si do Vašeho navigačního systému souřadnice:

GPS: 50° 2′ 7.40″ N, 14° 26′ 51.41″ E

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení
E-mail:
Telefon
Dotaz
Kolik je 2+2

* všechna pole jsou povinná