Facebook
Online rezervace
Příjezd:
Odjezd:
Promo kód:

Jak se k nám dostanete z centra?

Metro a autobus MHD

Stanice metra Budějovická (trasa C) a potom bus č. 121 čtyři zastávky na zastávku Nádraží Krč. Za zastávkou přejít přechod a pokračovat dále vlevo okolo benzinové stanice a Nádraží Krč cca 2 min chůze k hotelu

 

Směrem od Brna

Z dálnice D1 odbočit na Jižní spojku na exitu Kačerov směr Plzeň. Jižní spojkou až k exitu Krč – západ. Na konci výjezdu odbočit doleva, na semaforu odbočit vlevo, podjedete dálnici a na dalším semaforu odbočíte opět doleva, po pravé straně benzinová stanice Mobil Gas a nádraží Krč a vzápětí vjíždíte vlevo do areálu hotelu.

 

Směrem od Plzně

Z dálnice D5 odbočit směrem na Brno na Jižní spojku, exit Krč – západ (u benzínové stanice ÖMV / s provozovnou Mc Donald´s) . Na semaforu pokračujte rovně, po pravé straně benzinová stanice Mobil Gas a nádraží Krč a vzápětí vjíždíte vlevo do areálu hotelu.

 

Z letiště Ruzyně

Rychlostní silnicí R7 a následně R1 směrem na Brno na Jižní spojku, exit Krč – západ (u benzínové stanice ÖMV / s provozovnou Mc Donald´s) . Na semaforu pokračujte rovně, po pravé straně benzinová stanice Mobil Gas a nádraží Krč a vzápětí vjíždíte vlevo do areálu hotelu.

 

Navigace

Zadejte si do Vašeho navigačního systému souřadnice:

GPS: 50° 2′ 7.40″ N, 14° 26′ 51.41″ E

 

 

Kontaktní formulář

Potřebujete se na něco zeptat? Napište nám, nebo nám rovnou zavolejte (+420) 602 790 639.


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Dotaz k
Kolik je 2+2
* všechna pole jsou povinná

 

Nenechte si ujít

na zámku Chateau St. Havel